8 maart 2025

Mixed Beginner Cup- Pizza Party

In-house

In-house

Antwerpen Noord

Antwerpen Noord

Klaar om je padelspel naar een hoger niveau te tillen terwijl je geniet van heerlijke pizza? Of je nu nieuw bent in de sport of je skills wilt verbeteren, dit is jouw kans om andere spelers te ontmoeten, spannende wedstrijden te spelen en jezelf tussendoor op te laden met een lekkere pizza.

Vind een partner, breng je energie mee, en laten we er een onvergetelijke avond van maken! Iedereen speelt minimaal 5 wedstrijden, dus wat er ook gebeurt, je hebt gegarandeerd nonstop actie en plezier!

De perfecte manier om je padelcarrière te beginnen! Gilles , Centrum manager

🤷🏼‍♀️ Wie?

Een gemengd toernooi voor beginners in duo’s, perfect voor spelers met niveau P50 - P100 of voor ongerangschikte padel enthousiastelingen!

🗓️ Wanneer?

Zaterdag 8 maart, van 19:00 - 21:00.

💰 Prijs?

€24 per speler | €48 per team

💻 Inschrijven?

Schrijf je in vóór 5 maart via de Playtomic app om je plek te garanderen.

🏅 Gewonnen?

1e plaats 🥇: 2 uur gratis padel reservering | €64

2e plaats 🥈: 1 uur gratis padel reservering | €32

✌️ Iedereen speelt minimaal 5 wedstrijden – zelfs als je verliest, blijf je actief en geniet je van de volledige ervaring!